Jdi na obsah Jdi na menu

DISKUSE, KOMENTÁŘE

7. 10. 2008
ZDE MŮŽETE DISKUTOVAT O ČEMKOLIV CHCETE, PROSÍM, ALE SLUŠNĚ! Pište názory a náměty na tyhle stránky. Třeba se ptejte i na nějaké akce td........však Vás určitě něco napadne.

Pište zde i pozvánky na zajímavé akce pro onkologické pacienty a jiné zajímavosti! Vše co může pomoci ostatním. Děkuji 

                                                               Váš Evik

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odpověd Pavle (Evik, 02. 10. 2008 00:08)

Milá Pavlo, jsem ráda, že stránky pomáhají ostatní o to mi hlavně jde! Nevím jak je na tom Vaše maminka, ale celé vaší rodině přeji hlavně to co je nejdůležitější a to je to ZDRAVÍ. Pokud budete potřebovat nějakou pomoc ohledně nemoci klidně mi můžete napsat i na meil, který najdete v kontaktech. Přeji Vám krásně strávené dny Evik

Velký dík (Pavla Růžičková, 01. 10. 2008 23:52)

Milá paní Evo, moc děkuji za všechny lidi, kteří zde najdou informace i naději... Příběh naší rodiny je tomu Vašemu velmi podobný, nemocná byla moje maminka. Je skvělé, že jste tak aktivní a snažíte se pomáhat druhým, jistě Vás to stojí plno času i úsilí. Lidí, jako jste Vy, si velmi vážím. A tak mnohokrát děkuji.
PS: myslím, že správně se to píše "notebook", ale to vůbec není důležité...

Pozdravy pro BLÁŽU a ONKO KARVINÁ (EVIK, 01. 08. 2008 18:08)

Ahojky Blaženko, moc Tě pozdravuji a všechny holky z Karviné! A jak se píše notbuck? Taky někdy přemýšlím, ale hlavně když víme o čem mluvíme že???Na vaše stránky koukám jsou moc pěkné ted jsem neměla počítač tak jsem tam nic nového nedávala píšu ze synova notbucku. Stránky nejsou jen pro mne, ale hlavně pro všechny kteří je potřebují. Odkazy mi posílají čtenáři stránek a jsme moc ráda a taky spousta smutných meilíku, ale pokud mohu pomohu. Pokud bude čas tak určitě za Váma ráda přijedu ted jezdíme s tatkou po výletech a užíváme si prázdnin. Pozdravuji a hodně zdraví posílá Evik

Poděkování (Bláža Monczková, 25. 07. 2008 08:09)

Ahoj Evi,
je ráno, sedím u počítače u syna, vnoučata ještě spí. tak jsem si otevřela Tvé stránky. samozřejmě už nevím po kolikáté. Jsou pro mne obrovským zdrojem informací, podnětů a moc se mi líbí. toho času, který jim musíš věnovat. věnuješ s láskou a přžesvědčením, že je to třeba. Ty naše jsou zatím nezajímavé, nemám tolik času, abych se jim věnovala jak by bylo třeba. Ale máme objednaný nootbuk / teď zjišťuje, že nevím jak se to píše /. Budu ho brát domů, pořídím si Internet domů a snad to bude lepší. No musí být, proto to dělám, peníze jsem na něho sehnala. Vlasta dělá v Power Pointu prezentace, už i předenášky, využijeme ho. Ty stránky to je moje noční můra dosud. Doufám, že se v blízké době dopracuju alwespoň k částečné spokojenosti. V knihovně nám stránku ruší a já zjišťuji, že spousta organizací si ještě adresu nezměnila, i když jsem je informovala. Dovolím si pak využít nabídky a po Tvém souhlasu si něco stáhnu. Jsou stránky o jejich existenci jsem netušila.
Co zdravíčko, jak se Ti daří ? Zas bych ráda " pokecala ". Měj se hezky, slyším pohyb, asi se budí. Ahoj, Bláža

odpověd (EVIK, 24. 03. 2008 16:03)

Zuzko díky, dala jsem Tvuj kometář na titulní stránky. Měj se krásně a užívej si mládí!!!
Evik

přednáška (Zuza, 23. 03. 2008 18:15)

Myslím, že přednáška byla uplně skvělá =) neměnila bych rozhodně nic.. =) i vy jste skvělá, paní Evičko, protože s naší třídou jsou nervy, a vy jste to vydržela celou hodinu a dokonce jste si vyžádala respekt a klid ve třídě, což se u nás stává málokdy..
taky přeji krásné svátky a slunečné dny.. Zuza

odpověd (Evik, 23. 03. 2008 17:07)

Ahojky Zuzko, doufám, že se přednáška líbila!? Řekni, prosím děckám, že jsou fotky na netu. A tam mužete taky napsat názor na přednášku!Aspon vím co pak zlepšit. Krásné svátky Evik

..... (Zuza, 23. 03. 2008 15:03)

na tyto stránky jsem přišla díky tomu, že se v naší škole zastavila paní Evička, aby nám povykládala onemocnění nádorem..strašně mě ta přednáška zaujala..myslím,že všechny tady jste moc silné holky! obdivuji vás,jak jste to všechno zvládli..věřím,že to byly nervy jak pro vás,tak vaše manžely..jestli si někdo zaslouží úctu a obdiv na tomto světě,tak vy mezi ně rozhodně patříte!! když člověk čte všěechny tady ty příběhy,leze mu mráz po zádech a uvědomuje si,jaké malichernosti bral jako konec světa pomalu..doufám,že tyto stránky nalezne co nejvíc lidí!! 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lada - Humor

13. 2. 2012 12:00

Ráda se směju, ano - léčím si tím patálie, ale já si vyhledávám legraci hlavně na netu, psanou a ještě víc kreslenou , třeba "léčitele smíchem" Kantorka: http://www.oook.cz/kantorek/ , Dwořáka http://www.oldrichdworak.cz ... Snad Vám moje radička a tip trošičku taky pomůže.

Evik - odpověd pro Hanku

4. 8. 2009 13:27

milá hanko, děkujem za podporu. Každá nemoc je zlá, ale hlavně jsme mámy a každá má starost o ty svoje ratolesti, jinak bysme ani nebyla mámy. Tobě taky držím palečky aby, ses se svou nemocí porvala a hodně zdraví!!!papalla Evik

Hana - poděkování

3. 8. 2009 13:56

ahojky ženský,jsem mámou tří dětí,nemám s Vaší nemocí žádné zkušenosti, ale mám nemocnou št. žlázu, vypadaly mi vlasy a žila jsem několik týdnů ve veliké nejistotě a strachu, co bude s mýma holkama.Tak vím, o čem tu píšete, moc Vám fandím a držím všem upřímně palce. Hana

stanislava - 000

7. 1. 2009 21:28

ahojky evi
viš došla jsem k nazoru ,že onkologicky nemocny člověk je naprosto uplně zdrav a bez jakych koliv omezeni a potřeb.prukazy TP,ZTP A JINE totiž vubec nezahrnuji tyto pacienty .jen ty prosim za prominuti vyrazu, kteři už opravdu nevnimaji a potřebuji kolem sebe velkou peči. tak že hura jsme zdravi všichni .tak nazavěr co dodat? na to nejde řici nic .přeji všem hezký nový rok 2009 a at se ti pani nahoře maji ještě lip pa stana

vendy - zuby

8. 12. 2008 12:52

Zdravím všechny,
chtěla bych se zeptat ohledně zubaře.Nějak mi bolí zoubek ,asi k zubaři mohu že?i na vytrhnutí??Mám ještě jednu chemku před sebou.na ní jdu 18.12.Nebude to vadit?
Díky

stanislava - odpověd

30. 11. 2008 16:47

ano mila vendy je to tady na těchto strankach hodně povzbuzujici a co se tyče evy tak opravdu to je človiček pln elanu a setkani s ni osobně je balzam na duši a tobě vendy přejí ozařky bez problemu a přeji ti brzke uzdraveni ,a pokud si budeš chtit pokecat tak tady na těchto stránkach najdeš i mé povidani a taky kontakt na icq ,tak to je tak vše papa stana

Evik - Odpověd

26. 11. 2008 13:08

Děkuji Vám za krásná slova. Klidně kdykoliv napište můj meil najdete na stránkách v kontaktech! Depka je pěkně zlá, znám to i z vlastní zkušenosti, no co si budem povídat. To je fajn, že už skoro končíte s léčbou ozářky přejdou a bude OK, uvidíte. Bohužel rakovina není nemoc jako každá jiná, je bohužel zákeřnější, ale dá se to zvládnout. Ten muj elán mě drží nad vodou a hlavně má skvělá rodina a fajn přátelé, kterých není málo. můžete pak třeba poslat i nějaké fota do galerie, ráda je tam dám. jsou to stránky hlavně pro pacienty. Přeji brzké uzdravení a napište a hlavně se nepřetěžujte!!!Evik

Vendy - Uznání

26. 11. 2008 12:46

Milá paní Evičko,chtěla bych Vám poděkovat za Vaše stránky,které mi byly pomocí při mé nemoci.V červenci jsem podstoupila částečnou operaci prsu s uzlinami.
Teď chodím na chemo-zítra jdu na předposlední a potom bude ještě ozařování.Když na mě přijde depka,tak se dívám na Vaše fotky, kde jste pořád jako sluníčko.Jestli by Vám to nevadilo,tak bych Vám někdy napsala.děkuji a mějte se pěkně.Vendula

stanislava - NAVŠTĚVA

26. 11. 2008 10:54

ahojky evi !
tak jak to s tebou vypada plati ten patek ? ještě ti dam vědět v kolik dorazim snad to tentokrat vyjde a nic do toho nepřijde tak zatim se měj papppa stana

Evik - Odpověd

19. 11. 2008 10:20

Stáni, hlavně se léč! Neboj ještě se tolikrát potkáme, dyt si za rohem. pozdravuj holky papa Evik

stanislava - nedojedu

17. 11. 2008 21:26

EVI MOC SE TI OMLOUVAM ALE DOJEDU JINDY DNES JSEM MĚLA TEPLOTY BĚHALA JSEM ČURAT A NAKONEC MĚ DCERA ODVEZLA NA POHOTOVOST A DOPADLO TAK ŽE MAM ANTIBIOTIKA A TAK LEŽIM PIJU BILINKY A TAK SE NESETKAME .MOC MOC MĚ TO MRZI PAPAPA STANA

stanislava - odpověd

5. 11. 2008 19:04

to se vi že napravíme a už se ted těšim .tak at těch kapru cely rybnik pa sta

Evik - Odpověd

4. 11. 2008 19:55

Stáni určitě to napravíme, ted vyšívám kapry mám už 5 tak ani nemusíme kupovat na vánoce! papalala
Evik

stanislava - setkaní s evkou

4. 11. 2008 18:31

SETKANI S MILOU A POZITIVNĚ NALADĚNOU EVOU,BYLO ÚŽASNE.
PO ZJIŠTĚNI ,ŽE JEDE VLAK Z HAVIŘOVA AŽ DO OPAVY A PO HODINOVÉ JÍZDĚ VLAKEM,JSME STRÁVILI DEN U NAS NA ZAHRADĚ
A POTÉ V DOMĚ,KDYŽ SE VENKU OCHLADILO.PROŠLI JSME SE STŘEDEM KOMÁROVA JE TO PŘEDMĚSTI OPAVY PRŮMYSLOVÁ OBEC .
VĚŘÍM ,ŽE BRZY NASEDNU JA NA ONEN VLAK SMĚR HAVÍŘOV.UŽ SE TED TĚŠÍM STÁŃA

stana - odpověd

2. 11. 2008 13:49

EVI JSEM RADA ŽE TI TA KNIŽKA ASPON POMOHLA A ŽE SE MAŠ ČIM BAVIT JO JSEM ZA HUMNY A VĚŘIM ŽR SE BRZY UVIDIME TAK ZATIM PPAPAPA STANA

Evik - Odpověd

2. 11. 2008 11:21

Stáni určitě už mám vyšitou chalupu, kočičku aj. Knížka je fajn a je tam plno obrázku. Dyt jsi za humny ne? Pozdravuj rodinu papalala Evik

stanislava - poděkovani

23. 10. 2008 12:55

AHOJKY EVI!
CHCI TI MOC PODĚKOVAT ZA MILOU NAVTĚVU A VĚŘIM ŽE TO BRZY ZOPAKUJEME .PA MĚJ SE MOC HEZKY PA STANA

Evik - PROSÍM O SLUŠNOST

7. 10. 2008 17:45

Zde můžete psát o svých léčbách, vaše dotazy aj.
Váš Evik