Jdi na obsah Jdi na menu

Hlavu vzhůru a držte se! Renda

23. 11. 2007

Nejprve zdravím všechny, kteří čtou tyto stránky a vzkazuji vám

HLAVU VZHŮRU A DRŽTE SE!

Můj příběh začíná v prosinci 2005.

Začala jsem nepravidelně krvácet a tak jsem navštívila mého gynekologa. Prohlédl mě a řekl, že se mu to nelíbí a poslal mě ihned na ultrazvuk. Až budu mít zprávu z ultrazvukového vyšetření, mám mu zavolat a domluvíme se dál.

Jenomže pak to vzalo rychlý spád. V nemocnici mě vyšetřili a řekli mi, že mám ráno přijít a provedou mi malý operační zákrok. Odpoledne prý můžu domů. K tomu však nedošlo.

Po probuzení z narkózy mi lékařka sdělila, že se jim něco nezdá a budou mi muset vzít dělohu i vaječníky. Už jsem začínala něco zlého tušit. Následovala různá vyšetření včetně magnetické rezonance a do týdne jsem šla opět na operaci. Vůbec jsem se nebála. Jen jsem si říkala ať už je vše za mnou. A možná proto, že prý mám veselou povahu, vše se velmi dobře hojilo. Jen to čekání na výsledky z hystologie bylo nekonečné.

A přišel den H. Zavolal si mě na vyšetřovnu pan doktor a sdělil mi tu hroznou diagnozu „RAKOVINA DĚLOHY!“ Byl to pro mě šok. Chtělo se mi brečet a v hlavě mi hučelo. Pak jsem si vzpomněla na mého 3. letého synka a manžela a vzpamatovala se. První otázka zněla, jestli se jim podařilo celý nádor odstranit a jsem čistá. Pan doktor mě utěšil, že ano a poslal mě na onkologii. Zde si se mnou promluvila paní doktorka o následující léčbě. Proděla jsem 30 dávek ozařování.

V červenci jsem byla na kontrolním CT. To ukázalo, že jsem zatím v pořádku. Pevně věřím, že to tak zůstane i nadále.Obrazek

Již od září opět chodím do práce a cítím se fajn. A tak vám vzkazuji užívejte si života a stále se usmívejte.

Vždyť úsměv léčí!

RENDA


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Evik - Poděkování

23. 11. 2007 18:57

Rendo, děkuji za příběh a přeji hoooooodně zdraví