Jdi na obsah Jdi na menu

Příběh Ilonky

4. 10. 2007

Příběh Ilonky – 3. října 2007

AHOJ Evíku samozřejmě můžeš recept zveřejnit.

No abych ti pravdu řekla má nemoc je asi jako všech ostatních. Taky jsem si myslela, že se mi to nemůže stát hlavně  jsem si myslela, že jsem na to mladá.
Bude mi v listopadu 41 roků a že se mě to  ještě netýká.

Asi tak kolem velikonoc jsem si nahmatala takovou uzlinku a vůbec mě nenapadlo, že by to mohlo být vážný. Dělám na tři směny neustále přesčasy tak  nebyl ani čas dojít si k doktorce. Hlavně mi to nepřipadalo důležitý. Uzlinka bylo  dost vysoko nad prsem v červenci jsem dostala angínu, žádné teploty tak jsem si  vzala dovolenou, že si odpočinu. Normálně bych si nešla ani pro prášky, ale snad  šestý smysl mě tam dostal. Tak jsem při té příležitosti prso ukázala doktorce, té to taky přišlo jak neškodná bulka, ale jelikoObrazekž mám důslednou doktorku tak mě napsala doporučení na mamograf.

Tam mě vzali hned, ale nezdálo se jim ani to druhé prso v kterým jsem si nic nenahmatala. Udělali biopsii a bulka , kterou  jsem si našla sama byla zhoubná ale naštěstí jenom 9.mm x5.mm obědnali mě na  operaci s tím, že operovat budou obě prsa to druhý po výjmutí nalezu dali na  rozbor a s tím i uzliny s nádorového prsa.

Uzliny zasaženy nebyly na rozbor  druhého jsem čekala skoro dva měsice nádor co vyjmuli byl 6,2cmx4,2cm tak jsem  měla strach protože to bylo dost veliký a při pozivitě by mě čekala další operace.

Na výjmutí uzlin tak to byli hrozný nervy naštěstí se ukázalo, že to zhoubný nebylo, ale jelikož mi je teprve čtyřicet onkolog doporučil čtyři chemky. I když to v uzlinách nebylo a třicet ozařování ty mě teprve čekají štěstí v neštěstí mám odebrané jenom uzliny s právý strany .

Musím říct, že mám tolik dobrých lidí kolem sebe a hlavně kolegyně s práce že nemám ani čas myslet na to jak je ta nemoc zákeřná. Možná kdybych neonemocněla tak bych to pro samou práci ani neviděla.

Ležela jsem v nemocnici s paní která byla o dost starší a taky po operaci prsa byla trochu věřící já nejsem, ale ta mi to tak hezky vysvětlila, že jsem se nebála ani operace .

Tobě Evíku taky přeji hodně zdravíčka zase se někdy ozvi na tvé stránky se určitě podívám.

Ahoj ILONA
Obrazek

Recept od Ilonky na roládu najdete v odkazech něco dobrého na zub, Mńamky od Vás.

Děkuji za krásný příběh a hlavně Ti přeji to nejdůležitější, což je zdraví.

EVIK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jana (22.12.2007) - odpověd

22. 12. 2007 20:21

děkuji za podporu a taky přeju krásné prožití vánočních svátků všem lidičkám a samozřejmě zdraví

Evik - prosba

8. 11. 2007 13:02

Slávko mohla bys mi poslat tvůj meilík prosím Evik

Evik - odpověd

16. 10. 2007 10:17

Slávko děkuji. Jsem na nemocenské tak si hraju. V době kdy jsem já onemocněla jsem nemohla najít žádné informace. Tak mě napadlo udělat stránky pro jiné,ale furt jsem neměla čas. Slávko pokud bys chtěla přispět svým příběhem tak budu moooc ráda. Nebo fotkou,třeba nejakým miláčkem, receptem na dobrůtku ráda zveřejním.Holky tak se už nám to blíží ty naše oslavy tak budou oslavy u mě bez alkoholové, ale určitě budou.hojky všem štírkám a štírákůn.

Slávka - Pro Ilonku a Evika

15. 10. 2007 20:13

Jsem také štírka - nar. 16.11., nemoc mně zaskočila, tak jako všechny ostatní v r. 2006. Stránky jsou velice pěkně udělané. Přeji hodně úspěchů v další činnosti.

Ilona - pro Jarku

11. 10. 2007 15:27

Ahoj to víš od nás štírek se musíš učit, i když na tu dobrotu doplácíme taky jenom se rychleji oklepem jenom štíři nikdy neodpustí nespravedlnost a to ani po letech a nikdy se nikomu úplně neotevřem to nejtajnější tajemství nikdy s dcery nedostaneš pozdravuj ji já mám syna ten je 86 ročník .Zatím ahoj měj se moc fajn ILona

jarka z mostu - Pro Ilonku

10. 10. 2007 16:24

Ilonko, určitě budeš správná holka, když tak koukám na moji mladší, která se narodila taky 16.11. ale v roce 1985 a i přes prodělanou onkologickou léčbu bere život s nadhledem, až bych kolikrát řekla moc velkým, tak si myslím, že tam bude nějaká konstelace hvězd, která jí to všechno pomáhá překonat. a je taky pěkně paličatá, tak je to asi u vás normální já jako blíženec se sanžím vyjít se vším mírnějším způsobem, ale jí se to daří lépe. asi na dnešní dobu více platí pro dobrotu na žebrotu. už končím píšu nesmysly. mějte se fajn jarka

Ilona - odpověď

10. 10. 2007 9:54

to si piš že to oslavíme to máš pravdu štíři nikdo nezmění jinak ať se těší na ten jed a taky jsem se dočetla ,že právě štíři mluví očima tak ten pán má pravdu co nás neporazí to nás posílí tak se měj fajn ILONA

evik - Odpověď

9. 10. 2007 9:48

Ilonko, no jak bych četla něco o sobě!!!Děkuji za pochvalu, stránky dělám jako samouk a ted jsem na nemocenské tak jsem si splnila sen. No o té spravedlnosti vím taky svoje. Říkám vše na rovinu, ale málo kdo to příjme, ale to je jejich problém. Rači mají takové co si hrajou na kamarády, ale za zády je pěkně pomluví. Právě včera jsem byla na semináři jedné firmy a byl tam pán, který čte z očí a za chvilku co se mnou mluvil mi toho řek hodně a vše sedí na 100 procent tak tomu asi začnu věřit. Prostě štíři jsou znamení,které nikdo nezmění a jsem ráda, že jsem štír. Narodila jsem se 12. listopadu tak to spolu oslavíme aspon na dálku jo!!!!

Ilona - odpověd

9. 10. 2007 8:56

No ahoj jsem štírka jako poleno tak určitě pročítáš naše konstalace už se nedivím, že právě ty máš tak bezvadné stránky a smysl pro spravedlnost no tak na to jsem nejvíce vždycky doplatila pořád dokola to někomu vnucuji a moji nadřízení to nemaj moc rady .Narodila jsem se 16.11.1966 někde v příkopě okolo Liberce já to neměla lehký ani při narození kolikrát jsem chtěla poslat datum narození numeroložce,ale bála jsem se i když mě tato věda docela zajímá a taky mě zajímají věci mezi nebem a zemí a co ty taky máš takový úchylky?

Evik - Pro Ilonku

5. 10. 2007 19:10

tak ty jsi taky štírka????